Arbuzowe dzieła :)
Loving Every Moment
poniedziałek, 5 sierpnia 2013
Arbuzowa masakra :P
Hej wszystkim. Wczoraj spędziłam cudowny dzień z moją przyjaciółką i siostrą. Robiłyśmy desery lodowe. Choć wyglądały nieźle, były ohydne i wręcz niejadalne. Jak widać mieszanie arbuza z bitą śmietaną i innymi składnikami nie jest smaczne, więc nie polecam. Plusy są takie, że to była świetna zabawa i zachęcam Was do wspólnego gotowania ;). Jest bardzo śmiesznie, a przy okazji sprawdzacie swoje zdolności. Oto nasze dzieła <3:
czwartek, 1 sierpnia 2013
With Friends
Kocham moich przyjaciół. Są dla mnie najważniejsi. Tęsknię za wspólnymi chwilami. Cieszę się, że je poznałam. Znamy się na razie rok, ale jest to najlepsza znajomość jaką zawarłam. Nie wiem jakbym sobie bez nich poradziła. Dziękuję Wam.:) Oto parę fotek z nimi:
Subskrybuj:
Posty (Atom)



