poniedziałek, 5 sierpnia 2013

Arbuzowa masakra :P

Hej wszystkim. Wczoraj spędziłam cudowny dzień z moją przyjaciółką i siostrą. Robiłyśmy desery lodowe. Choć wyglądały nieźle, były ohydne i wręcz niejadalne. Jak widać mieszanie arbuza z bitą śmietaną i innymi składnikami nie jest smaczne, więc nie polecam. Plusy są takie, że to była świetna zabawa i zachęcam Was do wspólnego gotowania ;). Jest bardzo śmiesznie, a przy okazji sprawdzacie swoje zdolności. Oto nasze dzieła <3:

Arbuzowe dzieła :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz